Хокейний клуб

Популяризація здорового способу життя йде семимильними кроками. Все більше батьків замислюється про фізичний розвиток своїх дітей і віддає їх в різні спортивні секції. Одним з найулюбленіших видів спорту вважається хокей. Заснувавши власний хокейний клуб, можна отримати стабільно високий цілорічний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, проект приречений на успіх тільки в тому випадку, якщо в його реалізації будуть задіяні професіонали. Головне завдання підприємця-початківця полягає в пошуку кваліфікованих тренерів. Не менш важлива роль у хокейному клубі відводиться так званим скаутам — співробітникам, основною роботою яких є пошук нових перспективних гравців в інших клубах і секціях.

Реалізувати бізнес-ідею неможливо без наявності спеціалізованого приміщення з хорошим льодовим катком. Щоб цілий рік була можливість займатися хокеєм, каток повинен бути критим, а лід — штучним. Для забезпечення всіх умов потрібно закупити спеціалізоване обладнання — морозильні установки, холодоагенти, систему труб, охолоджуючі агрегати і т. д.

Коли благоустрій арени буде завершено, можна переходити до стадії закупівлі інвентарю. Для відвідувачів, які вперше прийшли у клуб, потрібно організувати пункт прокату спортивного екіпірування, ковзанів, ключок і т. д. Комплект ігрової форми коштує недешево, але платний формат школи дозволить досить швидко окупити вкладення, виростити талановитих гравців (при наявності висококласних тренерів) і отримувати дохід від них.

Share your thoughts