Хімчистка автомобільних салонів

Звичайно, мийка та хімчистка салонів автомобілів — ніша висококонкурентне, але при правильному підході до розвитку бізнесу цілком можна вивести його на лідируючі позиції.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як правило, ґрунтовна прибирання салону авто потрібно двічі на рік. Щоб справа пішла успішно, не варто встановлювати занадто високу ціну послуги. Зосередьтеся на якості її надання: зростання кількості постійних клієнтів дозволить в подальшому підвищити вартість робіт.

Спочатку слід придбати високоякісні миючі засоби і хороше обладнання.

Стартовий капітал становить 250-260 000 рублів. Перше, що необхідно зробити — знайти відповідне приміщення і орендувати його. На першому етапі можна обійтися і без цього, надаючи послуги безпосередньо на території клієнтів.

Самим дорогим обладнанням, без якого не обходиться жодна автомобільна хімчистка, є професійний пилосос. Коштує цей агрегат не менше 120 000 рублів. Хороші плямовивідники не можуть мати ціну нижче 3,5 тисяч рублів.

Ціновий діапазон послуг дуже широкий: чистка салону невеликого авто може коштувати близько 2-3 тисяч рублів. Великогабаритний транспорт чистять не менш, ніж за 15-18 000 рублів.

Щоб розкрутити бренд, варто обзавестися власним сайтом. Інтернет допоможе знайти клієнтів. Спробуйте співпрацювати з місцевими автосервісами, віддаючи їм частину прибутку.

Спочатку з роботою цілком можна впоратися самостійно, коли замовлень буде багато, варто найняти помічників. Але станеться це не раніше, ніж коли кількість клієнтів перевищить 10 чоловік в тиждень.

Share your thoughts