Хімчистка автомобільних салонів

Звичайно, мийка та хімчистка салонів автомобілів — ніша висококонкурентне, але при правильному підході до розвитку бізнесу цілком можна вивести його на лідируючі позиції.

Як правило, ґрунтовна прибирання салону авто потрібно двічі на рік. Щоб справа пішла успішно, не варто встановлювати занадто високу ціну послуги. Зосередьтеся на якості її надання: зростання кількості постійних клієнтів дозволить в подальшому підвищити вартість робіт.

Спочатку слід придбати високоякісні миючі засоби і хороше обладнання.

Стартовий капітал становить 250-260 000 рублів. Перше, що необхідно зробити — знайти відповідне приміщення і орендувати його. На першому етапі можна обійтися і без цього, надаючи послуги безпосередньо на території клієнтів.

Самим дорогим обладнанням, без якого не обходиться жодна автомобільна хімчистка, є професійний пилосос. Коштує цей агрегат не менше 120 000 рублів. Хороші плямовивідники не можуть мати ціну нижче 3,5 тисяч рублів.

Ціновий діапазон послуг дуже широкий: чистка салону невеликого авто може коштувати близько 2-3 тисяч рублів. Великогабаритний транспорт чистять не менш, ніж за 15-18 000 рублів.

Щоб розкрутити бренд, варто обзавестися власним сайтом. Інтернет допоможе знайти клієнтів. Спробуйте співпрацювати з місцевими автосервісами, віддаючи їм частину прибутку.

Спочатку з роботою цілком можна впоратися самостійно, коли замовлень буде багато, варто найняти помічників. Але станеться це не раніше, ніж коли кількість клієнтів перевищить 10 чоловік в тиждень.

Поділіться своєю думкою