Халяль-готель для мусульман

Кількість іноземних туристів в містах нашої країни неухильно зростає. Не секрет, що чимала частка осіб Росії сповідує різні релігії, наприклад, мусульманство. У мусульман свій, особливий уклад життя, свої правила та вимоги, у тому числі в побуті. Відкривши нестандартний халяль-готель, що враховує ці нюанси, можна залучити велику кількість клієнтів і заробити чималі кошти.

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій області поки ще дуже мала. Спеціалізованих готелів для мусульман одиниці навіть у великих мегаполісах Росії, не кажучи вже про периферійних населених пунктах. І це негативно позначається на туристичному потоці. Заповзятливі готельєри сьогодні звернули на це увагу, але більшість халяль-готелів ще тільки в розробці, тому обійти конкурентів не складе труднощів навіть починаючому підприємцю.

Що ж відрізняє халяльну готель від звичайної? По-перше, на її території має бути кілька молитовних кімнат, для жінок і чоловіків окремо. По-друге, номери і санвузли обладнуються особливим чином. В кімнатах надаються килимки для молитви, вервиця, покажчик напрямку Мекки, Коран та інша атрибутика. В душових і санвузлі розміщуються приладдя для ритуального обмивання. Вся косметична продукція у ванній кімнаті повинна бути халяльної, тобто в її складі відсутні тваринні жири і спиртові компоненти. Такими ж засобами проводиться прибирання номерів.

Зверніть особливу увагу на належний вигляд обслуговуючого персоналу: працівники повинні бути одягнені відповідно до ісламської етикою.

У ресторані та кафе готелю пропонується халяльне меню: у мусульман до їжі особливе ставлення. І це потрібно враховувати.

Для того щоб отримати статус справжнього халяль-готелю, необхідно звернутися в спеціалізовану службу за сертифікацією. Ця процедура добровільна, але вона дозволить збільшити довіру потенційної цільової аудиторії. Особлива комісія виїжджає на об’єкт, проводить ретельну перевірку і, якщо все в порядку, видає сертифікат державного зразка, який підтверджує халяльность готельного комплексу. Після цього можна сміливо використовувати в назві готелю приставку «халяль» і готуватися до зустрічі ісламських гостей.

Поділіться своєю думкою