Гуртожиток для вахтових робітників

Робота вахтовим методом дуже популярна в нашій країні. Багато великі міста приваблюють тимчасових робітників для виконання будівельних та інших видів робіт. Всіх цих співробітників необхідно десь розмістити. Тому відкриття спеціального гуртожитку для вахтових робітників може стати прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основному, вахта триває близько 2 тижнів. На цей період можна запропонувати потенційної цільової аудиторії ліжко-місце вартістю 6-7 тисяч рублів. Звичайно, це небагато. Але якщо враховувати, що всього в одній стандартній кімнаті гуртожитку можна розмістити до п’яти двоярусних ліжок, то за 2 тижні при повній завантаженості з них можна отримати не менше 60 000 рублів!

Для реалізації проекту потрібно знайти відповідне приміщення, в якому буде не менше 3-х житлових кімнат (в ідеалі, 4-6). На ремонт витрачатися не дуже вигідно, тому намагайтеся вибирати об’єкти в задовільному стані, нехай навіть за них доведеться трохи переплатити. До того ж, за умови оформлення оренди на тривалий термін, орендодавці, як правило, роблять хороші знижки.

Якщо брати повну завантаженість всіх кімнат, то в місяць цілком реально отримувати з гуртожитку до 300 000 рублів чистого прибутку. Саме чистою! Без обліку витрат на оплату праці покоївки і вахтера, орендну плату, плату за комунальні послуги та оподаткування.

Share your thoughts