Гумористичний склоочисник

Заробити сьогодні можна буквально на всьому, навіть на забавних приколах. Прикладом тому став автор нехитрого винаходу під назвою Waving Queen (махає королева). Можливо, іноземці не відразу зрозуміють таку насмішку, але англійцям цей вислів добре відомо. Саме тому винахід Ангуса Смола викликало такий ажіотаж і принесло йому величезний дохід буквально відразу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Waving Queen являє собою особливий модуль-накладку в образі королеви Вікторії з піднятою рукою, яка кріпиться до заднього скла автомобіля. Точніше, сам портрет кріпиться до скла, а ось піднята вгору рука закріплюється на «дворнике». Коли склоочисник починає працювати, створюється дуже живе враження, що королева розсипається в привітаннях. Виглядає це забавно і користується величезним споживчим попитом на території Великобританії.

Як мовиться, все геніальне просто. Містер Смол розбагатів практично блискавично, навіть особливої рекламної кампанії не потрібно — все вирішило «сарафанне радіо».

Образ королеви в такому стеклоочистителе автор запатентував, але для Росії цей образ цікавий тільки як приклад. Є безліч інших незапатентованих особистостей, які б чудово виглядали махають на задньому склі автомобіля. І починаючим підприємцям неодмінно варто подумати над цим питанням.

Share your thoughts