Грушевий сад

Сільськогосподарський бізнес процвітає. У ньому є як швидкі, так і «довгограючі» напряму. До останніх належить вирощування груш. Грушевий сад може стати відмінним бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту потрібна достатньо велика площа (близько 1 гектара). З цієї території при настанні моменту активного плодоношення дерев можна зібрати до 3000 кг плодів, залежно від сорту. У середньому, груші продаються оптом за ціною від 50 рублів за кг. Мінімальна прибуток з гектара землі складе 150 000 рублів. Елітні сорти принесуть в 2-2,5 рази більше грошей.

Складність пов’язана тільки з початковим етапом розвитку бізнесу. По-перше, саджанці необхідно закупити в досить великій кількості, а вони оцінюються в середньому в 500 рублів за одиницю продукції. По-друге, за деревцями потрібен ретельний догляд, щоб вони не загинули. Грунт потрібно удобрювати, поливати час від часу, позбавляти від бур’янів.

Першого хорошого урожаю при правильному догляді за садом можна чекати через 3-4 роки. Звичайно, праці винагородяться не надто швидко, зате нагорода розтягнеться на десятиліття вперед!

Share your thoughts