Грудне молоко з доставкою: іноземні бізнес-ідеї

Американці порадували громадськість нової бізнес-ідеєю. Вони запустили сервіс з промовистою назвою Milk Stork. Проект призначений для годуючих мам та їхніх дітей. Метою його стало постачання малюків грудним молоком у постійному режимі, навіть якщо їх матусь немає поруч у зв’язку з великою трудовою зайнятістю. Основна ідея сервісу полягає в тому, щоб молода мати могла піклуватися про здоров’я дитини і розвивати свою кар’єру одночасно.

Схема роботи досить проста. Мама дитини, перебуваючи у відрядженні, замовляє доставку контейнер для молока місткістю 1 літр і спеціалізованого охолоджувача, схваленого фармацевтами. Потім вона наповнює тару своїм молоком і передає її кур’єру, що чекає на нього в цей час.

Після проведення всіх процедур контейнер герметично закривається, його вміст заморожується і в такому вигляді доставляється малюкові. Сервісом можна скористатися тільки на території Америки, тобто з-за кордону мама не зможе передати дитині цілюще харчування.

Молоко доставляють 6 днів на тиждень, у неділю у дитячих кур’єрів — вихідний. Мабуть, це тонкий натяк від творців сервісу, що хоча б один день на тиждень мама і її чадо повинні бути поруч. Послуги транспортування молока обходяться матерям в 99 доларів в добу.

Поділіться своєю думкою