Гроші на склі

На сьогоднішній день досить прибутковою бізнес-ідеєю є відкриття власного цеху з різання скла. Висока рентабельність такого підприємства обумовлена тим, що його послуги користуються попитом не тільки серед різних компаній, але також і серед приватних осіб. Необхідно враховувати, що вартість одного квадратного метра вихідного матеріалу складе приблизно 120 руб. Основних постачальників його варто шукати серед невеликих компаній, а також приватних осіб.

На перших порах необхідно розраховувати на отримання та реалізацію перших партій матеріалу в розстрочку. Це дозволить уникнути великих початкових витрат.

Приміщення, орендоване для роботи, має бути в обов’язковому порядку оснащений вентиляцією, а також системою опалення. На початку, можна обійтися навіть невеликим підвалом. У цьому випадку, оренда обійдеться вам не більш ніж у 15 000 руб.

Що стосується обладнання, вам буде досить декількох склорізів, а також верстата для різання. Вартість одного верстата, як правило, не перевищує 50 000 руб. Також вам буде потрібно пристрій для криволінійного різання. В цілях економії столи можна виготовити своїми руками.

Середня вартість квадратного метра скла, нарізаного на вищевказаному обладнанні, становить 500 руб. за квадратний метр.

Чистий прибуток від такого бізнесу може досягати 200 000 руб. в місяць.

Поділіться своєю думкою