Громадський туалет за передплатою

Продаж за передплатою — новий набирає популярність вид бізнесу. Компанії та звичайні інтернет-користувачі придумують неймовірні і оригінальні продукти, послуги, які можна продати через глобальну мережу. Так, стартап Looie з Нью-Йорка не залишився не при справах, і вирішив реалізувати підписку на відвідування платних міських громадських туалетів.

Багато міст мало піклуються про проблему надання своїм жителям і туристам місця для «справляння потреби». Деколи доводиться терпіти до самого будинку або готелі, або шукати «затишне містечко» серед численних вулиць і будинків.

Та й стан міських нью-йоркських туалетів, як і будь-яких інших, залишає бажати кращого. Лише одиниці з них відповідають санітарним нормам.

З проблемою вирішив боротися стартап Looie. Його команда поставила за мету надати бажаючим громадські туалети по всьому місту, розташовані в крокової доступності від місць скупчення людей — кафе, барів, фаст-фудів і т. д. В їх плани входить контроль за чистотою «вуличних реструмов», щоб в них можна було входити без побоювання і огиди, як в персональний санвузол.

Looie пропонує бажаючим ключі від індивідуальних туалетів. Підписка дозволяє придбати ключ, відповідний до всіх з них, а мобільний додаток підкаже, де найближче місце «справляння потреби». Вартість такої послуги 25 доларів.

Поділіться своєю думкою