Громадський туалет на колесах

У великих містах завжди є надлишок пробок на дорогах і брак громадських туалетів. Ця проблема існує не тільки в Росії, але і в інших світових країнах. Заповзятливий бельгієць Марк Каллант проаналізував ситуацію і в підсумку зумів пристойно заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Марку добре було відомо, яку високий прибуток приносять всілякі пересувні громадське харчування, лазні, перукарні і т. д. А ось громадського туалету на колесах поки ніхто не винайшов. І дуже даремно, адже в процесі стояння в пробці він міг би сильно прислужитися деяким автовласникам. Розуміючи перспективи такої послуги, містер Каллант дуже швидко зорієнтувався і прикріпив до задньої частини свого авто унікальний бокс, який грає роль громадського туалету.

Потрібно відзначити, що бокс досить місткий. В ньому є два рівноцінних відсіки, один з яких грає роль залу очікування. Тут же встановлена невелика раковина для миття рук. Другий відсік — це безпосередньо туалет.

Ідея з пересувним біотуалетом реально «вистрілила»! Марк Каллант всього за кілька місяців сколотив пристойний капітал і сьогодні планує продавати свою ідею разом з кресленнями або готовим пристроєм всім бажаючим.

Share your thoughts