Грілка-жароварня Egloo: іноземні бізнес-ідеї

Egloo — це поширена в Італії грілка для рук і одночасно міні-жаровня, на якій можна приготувати собі відбивну або підігріти чашку з остившім чаєм.

Грілки для рук в Італії були особливо популярні в ХІХ столітті. Саме з їх допомогою грілися (у тому числі піднімаючи температуру в кімнаті на пару градусів) в холодні вечори, настільки рідкісні для країн Середземномор’я. Для цього використовували угольки (дістати з каміна) або горючий торф. З появою централізованого опалення ручні грілки, здавалося, пішли в минуле. Але друге життя їм дав італійський дизайнер Марко Закарія, відчув, що люди втомилися від стандартизації, властивої глобалізації, і знову починають відчувати інтерес до національних звичаїв і традицій. І дійсно, сьогодні без ручної грілки-жаровні важко уявити собі ресторан італійської кухні або будинок, виконаний в італійському стилі.

Правда, в Egloo, що виготовляється з теракоти, використовується не вуглинку, а чотири свічки-шайби, які встановлюються на керамічну основу. На них ставлять ґрати-гриль на ніжках. Все це накривається подвійним куполом, увенчанном отвором, з якого і виходить жар.

Ціна виробу — 50 доларів.

Поділіться своєю думкою