Гра для розвитку бізнес-мислення

А ви ніколи не замислювалися про те, що на грі можна робити непогані гроші? Причому, як з’ясувалося, для цієї мети не потрібно винаходити щось нове. Цілком достатньо використовувати те, що придумано до нас.

Так вчинив один дуже розумний росіянин, який вирішив піднести обивателям в новому світлі гру під назвою «Го». Коротко її можна охарактеризувати як японський аналог шахів.

Метою гравця є захоплення максимально можливої частині території конкурента. Нічого не нагадує? Все дуже схоже на звичайний бізнес, в якому незалежно від виду діяльності потрібно вижити конкурента з ринкового сектора.

Так от, в новій іпостасі дане розвага підноситься як гра, що дозволяє розвинути бізнес-мислення. А значить вміти грати в неї має кожен бізнесмен. Сьогодні індивідуальний інтенсивний навчальний курс коштує приблизно 50 000 рублів. Також проводяться різні семінари і групові заняття. Природно на комерційній основі. Найцікавіше, що бажають освоїти дану гру для вдосконалення власних навичок ведення бізнесу знайшлося дуже багато.

Одним словом, можна з легкістю робити гроші на людських проблемах і потребах. Достатньо лише зрозуміти, які труднощі відчуває споживач і придумати засіб для їх вирішення!

Поділіться своєю думкою