GPS навігатор, говорить голосом дитини: інноваційні ідеї, бізнес-ідеї

Нову бізнес-ідею просувають на американський ринок заповзятливі шведи. Як кажуть розробники нового гаджета, до ідеї створити такий прилад їх підштовхнула статистика нещасних випадків за участю дітей, що гинуть під колесами автомобілів. І чомусь шведські новатори взяли за основу статистику на дорогах Америки.

Так от, ідея проста. З одного боку, можна сказати, що новий бізнес-проект — це знову винайдений велосипед. Тобто ніякої технічної новинки шведи не придумали. Їх девайс — це звичайний і звичний для всіх навігатор. Але особливість його полягає в тому, що розумне обладнання знає, коли його власник наближається до дитячого закладу — школи або садочка — і відразу ж змінює свій голос на живий голос дитини, сигналізуючи таким чином про те, що на дорозі можуть бути діти, і автомобілісту необхідно бути гранично уважним.

Розробка спрямована на зниження аварійності на дорогах та забезпечення безпеки самих маленьких членів суспільства, адже будь-який водій, навіть їде на «автопілоті», не залишиться байдужим до ніжному ребячьему голоску.

Звичайно, про ефективність новинки можна довго сперечатися. Адже діти-то гуляють по вулицях не тільки біля шкіл, але і в будь-яких інших місцях. Тим не менш, добрий порив розробників вже заслуговує поваги.

Залишилося тільки просунути товар на зарубіжні ринки, особливо в ті країни, де аварійність на дорогах катастрофічна.

Поділіться своєю думкою