Говорять гантелі

Спортивний спосіб життя нині в моді. Здається, що у спорт «вдарилися» буквально всі, від мала до велика. Це, звичайно, непогано, але далеко не всі любителі вміють правильно користуватися тренажерами і вибудовувати тренувальний режим. В результаті, що здається корисним заняття може обернутися тортурами для організму. Для таких випадків і придумуються різні «розумні» прилади, що дозволяють контролювати процес тренування. Одним з популярних гаджетів в Європі останнім часом стають так звані «говорять» гантелі.

Зовні гантелі ні чим не відрізняються від стандартних — та ж форма і ті ж розміри. Але особливість їх у тому, що в корпус вбудований голосовий носій, дає поради з правильного і ефективного виконання вправ. Цікаво, що тембр голосу віртуального тренера користувач набудовує самостійно — можна вибрати жорстку командну мову, а можна зупинити свій вибір на приємному, подбадривающем жіночому голосі.

Крім голосового датчика, гантелі оснащені високотехнологічним сенсором, який безпомилково визначає максимально ефективний темп виконання вправ, кількість повторів і тд. Всі дані можна прочитати на мініатюрному дисплеї, також знаходиться на корпусі гантелі.

Інтенсивність навантаження можна регулювати за допомогою комплекту з знімних гантельных дисків, вага яких коливається в діапазоні від 0,5 до 3 кг. Цікаво, що тренажер можна пов’язати з комп’ютером або смартфоном — так набагато зручніше проводити аналіз отриманих даних. Такий гаджет, який виконує функцію персонального тренера, явно припаде до душі вітчизняним любителям спорту і прихильників здорового способу життя.

Поділіться своєю думкою