Готель зі старих автобусів

У Китаї починає набирати популярність новий нестандартний вигляд готелів. Готельні номери обладнані в салонах старих, списаних автобусів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подержаный громадський транспорт, уже непридатний для застосування за прямим призначенням, власник готельного комплексу скуповує за дуже низької вартості. Потім він переобладнав автобусний салон, робить проживання в ньому для клієнтів максимально комфортним. У номері є кондиціонер, санвузол, зручні меблі, телевізор і т. д.

Завдяки хорошій бізнес-хватку господар закладів зумів відкрити вже кілька подібних готелів, і кожен з них оформлений в певній тематиці. Наприклад, є готелі в стилі Міккі Мауса, Hello Kitty та інших популярних фільмів.

Щоб зробити одну одиницю транспорту придатною для проживання, доводиться витратити близько 9 000 доларів. Цільова аудиторія бізнесмена — це сім’ї з дітьми, а також закохані пари. Одна ніч в номері ексклюзивної готелі обходиться в середньому в 43 долари.

Перший подібний комплекс заповзятливий китаєць спорудив, будучи власником особистого парку розваг. Молодий чоловік хотів, щоб приїжджають в паркову зону відвідувачі мали можливість зупинитися й заночувати прямо на найближчій парковці, де й були встановлені перші автобуси. Сьогодні ж у планах підприємця відкриття цілої мережі аналогічних готелів по всій країні. При цьому китайський новатор хоче використовувати не тільки автобуси, а й інші транспортні засоби, у тому числі вантажні машини, трактори і навіть літак!

Share your thoughts