Готель з номерами в стилі супергероїв

Шанувальників всіляких кіношних супергероїв, таких як Бетмен, Супермен або Людина-Павук, в нашому світі предостатньо. Багато хто просто фанатіють від цих персонажів, вважаючи їх кумирами. Цей факт не залишили без уваги засновники тайванського готелю Eden Motel. Заповзятливі бізнесмени створили у своїй готелі номера, стилізовані під супергероїв.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Одна з кімнат, за задумом творців, належить Бетмену. Всі деталі говорять про це, аж до зубної щітки і мильниці у ванній кімнаті. В номері навіть поставили справжній бетмобіль, який виконує функції ліжка.

Задумка виявилася дуже вдалою. Шанувальники супергероїв їдуть саме в цей готель і хочуть оселитися саме в такі номери. І навіть вартість в 50 доларів за 3 години нікого не лякає. Власники Eden Motel запевняють, що цього часу цілком достатньо, щоб влитися в роль улюбленого персонажа і приміряти його життя на себе. Для бажаючих продовжити задоволення в готелі існує гнучка дисконтна програма.

Ідея універсальна. Якщо включити фантазію, на її основі можна придумати багато інших не менш цікавих варіантів. Тому підприємцям-початківцям, які мріють розвиватися в сфері готельного бізнесу, неодмінно варто взяти проект за основу.

Share your thoughts