Готель-музей

Багато мріють підкорити готельний бізнес, але конкуренція настільки висока, що підприємцям-початківцям не завжди вдається з нею впоратися. Щоб отримати бажаних клієнтів, потрібно виділятися і дивувати. Це добре розуміли власники новомодного американського готелю, і їхній проект «вистрілив».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Готель під назвою 21c Museum Hotel дійсно дивує і приваблює. Буква «с» в найменування — скорочення від англійського слова «century» (вік). Тобто готель позиціонується в якості музею сучасного мистецтва 21 століття.

Сьогодні 21c Museum Hotel — одне з найпопулярніших місць зупинки туристів в Америці. Справа в тому, що в його коридорах, кімнатах, залах дійсно можна побачити найрізноманітніші твори мистецтва — скульптури, живопис, фотографії, предмети інтер’єру і навіть опудала тварин.

Власники готелю — Лаура Лі Браун і Стів Вілсон — кажуть, що коли приступали до втілення свого задуму, то навіть не підозрювали, що успіх буде настільки значним і так швидко прийде, адже поруч з ними в центрі міста Луїсвілля знаходиться ще кілька готелів, але всі вони абсолютно стандартні і схожі один на інший. А сьогодні слава про незвичайний готельно-музейному комплексі вийшла далеко за межі США, і дуже багато мандрівники приїжджають у Луїсвілль, в першу чергу для того, щоб побувати в цьому незвичайному закладі.

Про 21c Museum Hotel вже встигли написати провідні світові друковані видання. В Інтернеті галас навколо готелю не замовкає. Тому в перспективності ідеї можна не сумніватися. Отже, російським підприємцям-початківцям неодмінно варто взяти на замітку цю ідею.

Share your thoughts