Готель для квітів: бізнес-ідеї для жінок, домашній бізнес, мінімальні вкладення, для початківців

А як вам ідея відкрити готель для квітів? Смішно? А між тим, такий бізнес поки що мало розвинений, а тому перспективний, якщо враховувати зростаючу популярність такої послуги. Кому може знадобитися таке готель? Усім тим, хто часто їздить у відрядження і відпустки і має вдома зелених вихованців, які потребують догляду

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найголовніше, що вам знадобиться — набір знань і практичних навичок з догляду за різними рослинами. На початковій стадії розвитку бізнесу ви можете приймати «гостей» у власній квартирі або на дачі.

З устаткування буде потрібно придбати лампи денного світла та зволожувачі повітря. Також необхідно запастися різними видами добрив і полицями для розміщення рослин.

До речі в список додаткових послуг можна внести лікування і пересадження рослин. Встановлені ж ціни на послуги можуть змінюватись в залежності від рівня складності догляду за тією або іншою рослиною, а також його величини. Чим воно більше, тим більше площі займає. Відповідно і ціна може бути вище.

У перелік витрат варто внести також витрати на рекламу — оголошення, створення сайту і т. д. Розмір початкових інвестицій зазвичай не перевищує 1000 $.

Share your thoughts