Город в торговому центрі

Люди приходять в продуктові магазини і торгові центри з наміром купити самі свіжі і смачні продукти. А що, якщо запропонувати їм овочі прямо з грядки? Можна бути впевненим, що ніхто не відмовиться! Це на своєму досвіді довели американські підприємці-початківці, які спромоглися організувати город прямо у торговому центрі.

Проект під назвою Gardens Under Glass був реалізований у величезному торговому комплексі зі скляним дахом купольного типу — він найбільше підходив під вимоги бізнесменів-новаторів. На просторій площі Вікі Пул і Джек Гамільтон організували міні-теплиці, на впорядкування яких пішло близько 30 000 доларів. Велика частина суми була витрачена на спеціалізоване гидропоническое обладнання, за допомогою якого посаджені рослини живляться.

В імпровізованому городі на сьогоднішній день ростуть самі невибагливі сільськогосподарські культури, такі як помідори, болгарський перець і зелень. Послугами інноваційного підсобного господарства користуються не тільки пересічні відвідувачі ТЦ, але і заклади громадського харчування, розташовані неподалік. Тобто цільова аудиторія підприємців дуже широка. Молоді люди планують поступово розширюватися, налагоджувати постачання овочів на місцеві ринки і відкривати власні салат-бари.

У нашій країні є величезна кількість торгових комплексів, відмінно підходять для городництва. Можна не сумніватися, що росіяни по достоїнству оцінять оригінальну задумку і будуть раді придбати дійсно свіжі і смачні продукти.

Поділіться своєю думкою