Город, керований дистанційно

В Індії похвалилися цікавою і унікальною ідеєю для бізнесу. На території країни стали з’являтися невеликі городи, власники яких мають можливість керувати ними і вирощувати овочеві та фруктові культури на відстані.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Таким чином віртуальні ферми отримали реальне втілення. Індійська компанія спочатку набуває земельні ділянки з родючим грунтом, потім висаджує на них овочі та фрукти, а після цього перепродає або здає в оренду своїм клієнтам.

Ділянка під назвою Farmizen не вимагає особистої присутності свого господаря. Власники городу за допомогою спеціального мобільного додатку самостійно вибирають, чим і як його засіяти, яким чином доглядати за сільськогосподарськими культурами і коли почати збір врожаю.

Решта за своїх клієнтів роблять співробітники фірми. Проект досить масштабний. Його організатори пропонують на вибір понад 40 рослин, серед яких звичайна і цвітна капуста, салати всіляких видів і т. д.

Така бізнес-ідея з’явилася не так давно — в 2017 році, і популярність її зростає у геометричній прогресії. Вже сьогодні повноправними власниками віртуальних ферм з реальними рослинами є 80 осіб, а на черзі стоять ще 320 майбутніх агрономів».

Працівники компанії говорять, що їх клієнти нерідко самостійно приїжджають на виділені ними дільниці, щоб простежити, як розвивається їх господарство, і познайомитися з його організаторами.

Share your thoughts