Голограма для парковок

У Москві цей проект реалізувала громадська організація Dislife. Вона впровадила в паркінгах найбільших столичних офісних та торгово-розважальних центрів нововведення, яке полягає в тому, що на місцях, відведених для автомобілів інвалідів, знаходиться голограма. Голограма виглядає як звичайний хлопець на інвалідному візку. При наближенні до місця стоянки недобросовісного паркувальника або звичайного автомобіля, обладнання окрикивает порушника різким: «Стій!», після чого демонструє ролик, в якому хлопець-голограма пояснює, наскільки людям з обмеженими можливостями важливі такі місця для парковок.

Для створення голограми залучалися звичайні юнаки-візочники.

Текст вони вимовляють просто, без будь-яких акторських прийомів, але дуже щиро. Нікого з тих, хто стикався з даною соціальною рекламою, вона не залишила байдужим.

Дана ідея, безумовно, може бути використана і для інших ситуацій, що мають місце в міському середовищі. Голограми можуть зазивати в якийсь заклад: кафе, кінотеатр, музей, виставковий зал, або навпаки — відлякувати від оного місцевих хуліганів, в тому числі і в нічний час.

Поділіться своєю думкою