Голландська ванн: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Голландська компанія Weltevree представила на суд глядачів і користувачів свою нову розробку — унікальну ванну. Її унікальність полягає в тому, що вода в ньому прогрівається за допомогою вогнища. Сам винахід під назвою Dutchtub зовні нагадує величезну миску. Голландська ванна здатна вмістити в себе відразу кілька людей. Її можна встановити прямо на лоні природи і насолоджуватися свіжим повітрям навколо і теплою водою одночасно.

Звичайно, багаття розпалюється не під самою чашею, а поруч з нею. Прогрівання води відбувається за допомогою спеціальної звивистій трубки, прикріпленою до ванної. Вогонь розводиться прямо в самому центрі цього спірального змійовика, по якому постійно циркулює вода з ванни. Звичайно, виробники все передбачили: купання в голландській «мисці» повністю безпечно, температура води не піднімається вище 45 градусів.

Якщо користувач бажає, щоб вода прогрілася швидко, то на ванну можна помістити прозору кришку. І тоді винахід стане зовсім схожим на гігантську каструлю.

Транспортування чаші також не становить праці. Вага її всього 75 кг. У комплекті з ванною можна придбати візок або автомобільний причіп.

Покупець може вибрати чашу будь-якого кольору — благо, кольорова палітра виробів вкрай велика. У ванну вбудований невеликий столик і відсік для відерця з льодом. Один мінус у подібного винаходу все ж є: дим від багаття у разі невідповідного напрямку вітру буде заважати відпочиваючим насолоджуватися процесом купання.

Цікавою особливістю чаш є той факт, що виготовляють їх вручну і кожної надається власний номер, як автомобілю. Але і ціна у них далеко не бюджетна. Хочете відпочити з комфортом — доведеться розщедритися на 5195 євро, хоча для великих баз відпочинку, спа-центрів і банних комплексів ця ціна не така висока в порівнянні з прибутком, яку здатна принести голландська ванна.

Поділіться своєю думкою