Годинники для незрячих: час за Брайлем

Останнім роками створюється все більше «розумних» пристроїв, покликаних полегшити життя інвалідів по зору. До таких належать і нові смарт-годинник під назвою Dot. Їх найменування англійською мовою означає «точка», і це невипадково — для визначення часу такі годинники використовують шрифт Брайля.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На циферблаті Dot не знайти звичних годинникових стрілок і цифр. На електронному табло лише спливають комбінації з точок, що незрячі люди можуть без зусиль прочитати за допомогою пальців. Для того щоб активувати девайс, потрібно лише зв’язати його зі смартфоном за допомогою спеціального додатка.

Подібний товар користується величезним попитом. Американський гаджет вартістю в 300 доларів вже примітили у багатьох європейських країнах. Цікаво, що Dot мають можливість не тільки показувати час за допомогою точок, але і транслювати короткі смс-повідомлення, що надходять на смартфон — прості слівця на кшталт «люблю», «доїхав» і т. д. Для сліпих все це дуже важливо. Саме тому перша партія досить дорогих товарів була розпродана дуже оперативно.

Share your thoughts