Годинник, що допомагають жити в реальному часі

Сьогодні вибудувати вдалий бізнес можна навіть на звичних наручних годинниках. Головне — внести в їх конструкцію щось нове. Ось таку ідею втілив у життя один з креативних співробітників відомого годинного бренду. Цей молодий чоловік розробив унікальні наручний годинник із зникаючим циферблатом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тобто стрілки цього аксесуара показують виключно тригодинний проміжок часу. А вся інша частина дисплея цих годин прихована під туманним серпанком.

Таким чином, наручний атрибут закликає жити сьогоденням. І призначений він конкретно для жителів міста Сеула. Корейські городяни — виняткові трудоголіки, які сплять менше 6 годин на добу, а основний час занурені з головою в рутинну повсякденну роботу. І сеулец, подивилася на свої годинники, повинен згадати, що майбутнє туманно, і слід припинити гонку і трохи пожити справжнім, відчути унікальність саме того моменту, який настав зараз.

Компанія не збирається зупинятися на досягнутому. У планах — розробка унікальних годин для інших великих міст світу. Головне — вловити особливості цих мегаполісів і створити правильну концепцію. Яке ж місто буде наступним, поки залишається загадкою.

Share your thoughts