Годинник-ферма: іноземні ідеї

А ви ніколи не замислювалися про покупку власної ферми? Тепер, з новинкою від компанії Analog Watch Co кожен бажаючий може придбати цю мрію всього за 59$. Ось тільки, розводити на неї ви не зможете ні овець, ні корів і ніякі інші види худоби. Натомість, зможете вирощувати… мурашок!

Новинка, що отримала назву Ant Watch, що представляє собою наручний годинник. Правда час за ним дізнатися не вийде — призначення аксесуар має юмористическо-декоративне. Циферблата в ньому немає, порожнину, де має бути такою, заповнена піском. Туди ж вам належить поселити пару-трійку мурах. От і все! Спостерігайте за своєю мурашиної фермою скільки хочете, адже це значно цікавіше, ніж стежити за часом.

До речі, і пісок, і мурашки йдуть в комплекті з незвичайними годинами. Дизайн останніх виконаний в насиченому зеленому кольорі. Не забудьте про те, що вам доведеться годувати ваших підопічних двічі в день. Годівля проводиться за допомогою спеціальної трубочки, а в якості корму виступає рідкий цукор. Кожні 3-4 місяці мурах необхідно замінювати. До речі, годинник мають биоразлагающйся корпус, виготовлений на рослинній основі. Сподобаються вони як дітям, так і багатьом дорослим.

Поділіться своєю думкою