Годинник-електрошок: інноваційні ідеї

Часто не чуєте будильник вранці? Просыпаете, і як наслідок — спізнюєтеся на роботу? Тоді вам варто звернути увагу на новинку з розряду товарів-фріків — годинник Shock Clock.

Розумний будильник будить свого власника тричі. У перший раз ви відчуєте легку вібрацію. У другій — почуєте звичний дзвінок будильника. Не прокинулися? Ну що ж, нарікайте на себе, бо при третій побудке годинник вдарять вас розрядом струму. Так що, вкрай бажано прокинутися в перші два рази. Розробники стверджують, що даний метод забезпечить розвиток рефлексу Павлова. Тобто, через деякий час людина почне вставати в один і той же час без впливу яких-небудь сторонніх факторів. А для тих, хто скептично ставиться до подібних садистських методів пробудження, хочеться відзначити, що запізнення на роботу або на зустріч частенько має набагато гірші наслідки, ніж несильний удар струмом.

Незважаючи на гадану навіжений ідеї, потрібно відзначити її раціональність. Так що новий товар обов’язково отримає відгук з боку цільової аудиторії. На даний момент винахідники займаються пошуком інвесторів, готових вкласти кошти в наладку масового виробництва.

Поділіться своєю думкою