Гнучкі снасті для риболовлі

Сьогодні воблери, рипперы і будь-які інші гнучкі наживки для риб користуються попитом у людей, захоплених риболовлею. При цьому вони є одними з найбільш доступних видів снастей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Є кілька різновидів приманок з силікону:

  • Виброхвост — є повною імітацією невеликий риби. При цьому в хвостовій частині розміщується «п’ятак», який змушує рибку ворушитися.
  • Твістер схожий на описану вище приманку, але замість «п’ятака» у твістера закручений кінець, який схожий скоріше не на хвіст, а на знак запитання.
  • Черв’яки. Ці приманки не призначена для гри у воді, їх перевагою є довжина, яка іноді дорівнює 30 див.

Все це різноманіття наживок, снастей і приманок користується постійним попитом серед рибалок, а значить їх виробництво може стати основою для успішного бізнесу. Причому робити приманки можна навіть у власному гаражі.

Як зробити силіконові приманки в домашніх умовах?

Щоб виготовити цю риболовну снасть знадобиться здійснити наступний цикл робіт: розтопити силікон, залити його в гіпсову форму, остудити потім опустити в крижану воду.

Як розплавити силікон?

Для цих цілей краще всього підходить мікрохвильова піч. Завдяки їй ви зможете довести матеріал до рідкого стану, при цьому без зміни його кольору. Є одна хитрість: ви повинні розплавити не тільки сам силікон, але і нагріти ту тару, в якій він знаходиться. У цьому випадку ви встигнете зробити всі операції до тих пір, поки синтетичний матеріал не затвердіє.

Як надати потрібну форму?

Розплавлений силікон переливають в спеціальну форму, зроблену з гіпсу і покриту епоксидною смолою. Далі додають барвник. Найпривабливішим для риби, а значить і для силіконової снасті, є поєднання жовтого і червоного. Іноді жовтий колір може мати салатовий відтінок.

Ви залили силікон у форму, дочекалися поки він охолоне, що далі? Потім його потрібно замочити в холодній воді. В іншому випадку, ваша приманка втратить еластичність і не буде «грати». Далі на приманці фіксують гачок і джиг-голівку.

Всі: ваші принади готові до продажу.

Для того, щоб організувати виробництво цих снастей знадобиться не більше 20 тисяч рублів, а то скільки ви заробите на цьому — залежить тільки від вас.

Share your thoughts