Глобуси з коркового матеріалу

Більшість завзятих мандрівників має вдома велику карту світу, на якій обов’язково зазначаються ті точки земної кулі, де туристам пощастило побувати. На цьому вирішила заробити компанія Such UK запустила продажі унікальних глобусів, на яких можна ставити позначки гострими шпильками.

Глобуси під назвою Cork Globus виконані з міцного пористого матеріалу — пробки. На поверхню кожного виробу нанесено зображення нашої планети з усіма її морями, океанами і країнами. Всі географічні об’єкти суші нанесені на корковий матеріал коричневим кольором, водні простори Землі залишилися натурального (бежевого) відтінку. Компанія пропонує покупцеві дві моделі глобусів — великий (діаметром 25 см) і менше (діаметром 14 см).

Крім самого глобуса, у наборі поставляється зручна металева підставка-основа, а також комплект яскравих голочок (англійських шпильок), якими дуже зручно позначати «підкорені» країни.

Великий глобус оцінюється в перекладі на російські гроші в 9000 рублів, а маленький — 3600 рублів. Незважаючи на досить високу вартість продукції, коркові глобуси користуються величезним попитом у любителів туристичних пригод, яких, за статистикою, 16,5% від усього населення планети.

Поділіться своєю думкою