Гідроізоляція рідкою гумою: бізнес-ідеї для чоловіків, мінімальні вкладення

Рідка гума — ще один набирає популярність захисний матеріал. Застосовується він для гідроізоляції підлог і басейнів і користується попитом серед господарів котеджів і власників фітнес-центрів.

Рідка гума захищає метали від корозії, ізолює від проникнення води перекриття, покрівлі, фундаменти, водойми і басейни. «Живе» матеріал на обробленій поверхні досить довго. При цьому ціна на ринку на послугу невисока, тому бізнес на обробці поверхонь оптимальний.

Матеріал заснований на бітумі — речовина застосовується для гідроізоляції бетону, шиферу, скла, пластмаси, мармуру і дерева.

Рідка гума отримала назву із-за здатності до самовідновлення, однак гумою насправді не є.

Матеріал відновлюється після дрібних пошкоджень, чого не скажеш про рулонних покриттях або ПВХ. Він екологічний, безпечний, зберігає властивості кілька десятків років, постійно контактуючи з водою, перепадами температур і механічними навантаженнями.

Стартові фінансові вкладення в бізнес оцінюються в 150 тисяч рублів. Споживачами послуг будуть підприємства, домовласники і комунальні служби.

Щоб відкрити підприємство, необхідно закупити обладнання для нанесення рідкої гуми на різні поверхні. Це розпилювальна установка (ціна близько 100 тисяч рублів), спецодяг, рукавички, респіратор і окуляри і резервуар для коагулянту і промивної рідини. Останні статті витрат в загальній складності коштують 2 тисячі рублів. Плюс доставка обладнання та сировини (близько 8 тисяч рублів) і реєстрація підприємства (близько 12 тисяч).

Обладнання підійде російського виробництва — воно розраховане на вітчизняну сировину, тоді як іноземний агрегат потребує зарубіжного матеріалу. Під словом «сировина» в даному випадку мається на увазі сама рідка гума CBS (ціна за 1 кілограм 100 рублів) і сольовий розчин хлористого кальцію (20 рублів за кілограм), який застосовується в якості коагулянту.

Працювати можна тісним колективом: візьміть собі помічника та оператора. В місяць замовлень буде близько двох-трьох, а загальний обсяг площі 500 квадратних метрів. Прибуток при цьому складе 68 тисяч рублів на місяць, бізнес окупиться через 3 місяці.

Поділіться своєю думкою