Гідроелектростанція для зарядки гаджетів: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Корейські новатори поділилися з громадськістю своєю новою розробкою. Вони створили унікальний зарядний пристрій для мобільних гаджетів, функціонує від звичайної проточної води. Величезною перевагою технічної новинки є її розміри — за параметрами зарядний пристрій не більше звичайного термоса, що дозволяє легко брати його з собою в будь-яку поїздку або туристичний похід.

Міні-гідроелектростанція, судячи з назви, буде корисною тільки в місцевості з наявністю водойм, причому вода в них не повинна бути стоячою. Саме водне протягом приводить в роботу гаджет. Пристрій, обладнане лопатями за принципом вентилятора, поміщається в водне середовище і відіграє роль своєрідної турбіни. Якщо вода тече з середньою швидкістю, то гідроелектростанція здатна зарядити акумулятор 5200 маг на цілих 2 години роботи.

Спочатку корейські розробники планували створити портативні зарядні пристрої та встановити їх в місцях загального користування, щоб підзарядка мобільних гаджетів була доступна всім бажаючим, включаючи малозабезпечені та соціально незахищені верстви населення.

Перший подібний генератор встановили в самому центрі Сеула. Коли розробка показала свою необхідність і ефективність, над удосконаленням пристрою вирішили працювати далі.

Кошти для цього збиралися через краудфандинговую майданчик Kickstarter. В результаті у найкоротші терміни було зібрано у 1,5 раза більше фінансів, ніж необхідно. Отже, гаджет скоро надійде у продаж. Але спочатку позначена вартість портативного зарядного пристрою 180 доларів впала до нього інтерес. Багато висловлюють думку, що набагато дешевше буде просто купити кілька акумуляторних батарей до мобільних пристроїв і не переживати через втрату їх життєздатності, ніж купувати дорогий корейська продукт. Тим не менше сама бізнес-ідея гідна поваги за умови, що можна знайти шляхи здешевлення виробництва зарядної гідротурбіни.

Поділіться своєю думкою