Геральдична компанія

Сьогодні спостерігаються прискорені темпи відродження геральдики. Компанії, що займаються розробкою гербів і емблем для приватних осіб і великих підприємств, заробляють чималі гроші. Відкривши подібне агентство, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В середньому, для успішного старту потрібно близько 15 000 доларів. Цього буде достатньо для оренди офісу, наймання професіоналів у сфері геральдики, придбання комп’ютерів, оргтехніки і мінімального комплекту меблів. У штаті фірми обов’язково повинен бути працівник з історичним утворенням. Як варіант, можна спробувати пошукати спеціаліста в музейній сфері.

Розробка герба — завдання непросте. Потрібно розуміти, що герб — це не логотип, його статус більш високий і офіційний. Додатковий дохід можна отримувати, пропонуючи тиражування розробленого знака, наприклад, виготовлення прапорців або іншої аналогічної атрибутики.

Все більшої популярності набуває так звана корпоративна геральдика. Розробку герба замовляють навчальні заклади, великі виробники ювелірних прикрас, вин, меблів. Вартість одного такого замовлення рідко буває нижче 8000 доларів (в суму включають виготовлення значків, прапорів, медалей і т. д.).

Не менше можна заробити і на особистому геральдиці. Дуже часто сімейні герби замовляють різні знаменитості (політики, зірки телебачення та естради, відомі бізнесмени тощо). Вони мріють передавати родову емблему у спадок і готові платити за спадщину для нащадків великі гроші.

Важливо розуміти, що в геральдиці не уникнути плагіату. Щоб такого не сталося, краще відразу пройти процедуру реєстрації герба в якості промислового зразка. Такі заходи допоможуть уберегтися від копіювання.

Share your thoughts