Генератор весільних промов

Спічрайтер з Англії, який багато років спеціалізувався на написання промов для різних заходів, у тому числі і для весіль, винайшов унікальну комп’ютерну програму. Лоуренс Бернштайн заснував власний сайт в Інтернеті, відвідувачі якого мають можливість в лічені хвилини створити для себе підходящий весільний спіч.

За допомогою до Інтернет-ресурсу можуть звернутися всі бажаючі, починаючи від батьків нареченої і закінчуючи кращими друзями і подругами молодят. Щоб спіч був гідним, користувачу сайту необхідно відповісти на кілька навідних запитань, а також внести в спеціальні графи імена молодят, дати пам’ятних подій, пов’язаних з ними, та уточнити деякі інші дрібниці. Вибір промов приголомшує, при цьому будь-який варіант спічу з сайту здатний зворушити і вразити гостей свята.

Для початківців бізнесменів сайт має неабияку цінність: він є прекрасною бізнес-ідеєю. Спираючись на подану англійцем концепцію, можна створити найрізноманітніші тематичні ресурси і отримувати з них чималий прибуток! Наприклад, прекрасним варіантом стане створення святкових сценаріїв або гороскопів для газет.

Поділіться своєю думкою