Газова заправна станція

Як відомо, газ у кілька разів дешевше традиційного бензинового палива, і він витрачається набагато економічніше. Тому із зростанням цін на бензин багато автовласників встановлюють на свої машини спеціалізоване газове обладнання. Газові заправні станції стають все більш затребуваними. Відкриття власної АГЗС вважається перспективним і прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати ідею, доведеться поборотися з вітчизняної бюрократією. Документів потрібно дуже багато. Спочатку потрібно зареєструвати бізнес (ІП або ТОВ). Потім слід підібрати підходящу ділянку та орендувати його. Коли місце знайдено, можна зайнятися розробкою проекту, який потім затверджується Росспоживнаглядом. Також потрібно дозвіл від декількох компетентних служб — санепідемстанції, пожежників, екологів. Ліцензування АГЗС обов’язково. Коли весь пакет документів зібраний, можна зайнятися пошуком постачальників і висновком договорів на поставку палива.

Будівництво заправного павільйону з нуля обійдеться приблизно в 1 мільйон рублів. На заправний обладнання піде приблизно стільки ж. В цілому, потрібно близько 2,5 мільйона рублів. Якщо все зробити грамотно, то окупити капіталовкладення реально за 12-18 місяців.

Share your thoughts