Газова мишоловка

Мишоловки RADAR, вироблені фірмою Rentokil, відомі тим, що більш-менш гуманно знищують гризунів, позбавляючи їх життя відразу ж після затримання, причому без особливих мук. Пастка має довгасту форму і являє собою камеру з вхідним отвором, через яке миша потрапляє всередину. Переміщення гризуна фіксується за допомогою інфрачервоних променів. Відразу після цього дверцята пастки герметично закривається, і мишоловку надходить вуглекислий газ, отруйний тварина. Таким чином, шкідник гине без особливих мук.

Розміщенням та експлуатацією мишоловок RADAR займається спеціальна структура. Її співробітники приїжджають за вказаною замовником адресою і виставляють контейнери в затишних місцях, в яких найчастіше люблять перебувати гризуни.

Потім мишоловки приєднуються до інтернету і ставлять пульт управління. Після того, як в якусь з пасткою потрапляє шкідник, спрацьовує сигналізація, і співробітник фірми отримує інформацію про необхідність заміни контейнера. Самому ж замовнику неприємною справою — діставанням з мишоловки умерщвленного гризуна — займатися не доводиться: всю брудну роботу за нього зроблять працівники компанії.

Поділіться своєю думкою