Газетний кіоск

Свіжа преса завжди затребувана, тому відкриття газетного кіоску може стати перспективною бізнес-ідеєю для підприємців-початківців. Приємно, що реалізувати цей проект можна без наявності значного стартового капіталу.

Для початку необхідно підшукати підходяще місце для встановлення кіоску. Це можуть бути ринкові площі, зупинки громадського транспорту, вокзали, аеропорти і т. д. В асортимент торговельної точки варто включити не тільки газети та журнали, але і всілякі довідники, карти, путівники, а також деякі навчальні посібники — це істотно розширить клієнтську аудиторію.

Вартість невеликого павільйону площею до 4 кв. м. починається від 3000 доларів. Якщо таким обсягом фінансів ви ще не маєте, кіоск можна взяти в оренду за 150 — 200 доларів в місяць. Зовсім обійтися без окремого приміщення можна, якщо організувати точку продажу на території торгово-розважального центру. За оренду платити все одно доведеться. Зате можна заощадити на охороні, опаленні, електриці.

Відразу закуповувати великий обсяг періодики немає сенсу. Почніть з самих популярних видань. За статистикою, крім свіжих газет, відмінно купуються сканворди і кросворди, журнали по кулінарії і рослинництву, а також щомісячні журнали про моду і красу. До речі, «глянець» добре продається в незалежності від дати його випуску.

Секрет успіху проекту полягає в правильності вибору місця розташування. Якщо є можливість, краще відкрити відразу декілька кіосків — невелика мережа допоможе окупити вкладення набагато швидше. З часом, коли справи підуть у гору», можна подумати про розширення до букіністичної крамниці або книжкового магазинчика, а також про введення в асортимент канцелярських товарів.

Поділіться своєю думкою