гардероб з пластикових пляшок

Виробництвом предметів гардероба з переробленого пластику займаються відразу кілька великих компаній на території Америки, але напрямок їх діяльності досить вузьке. Одне з підприємств, наприклад, випускає спортивний «пластикової» одяг, інше — випускні мантії і шапочки. Проводити ж повсякденні майки, сорочки і джинси зі старої пластикової тари почав британець за походженням Кріс Барбер.

Молодий чоловік підрахував, що для виготовлення, наприклад, однією симпатичною бейсболки необхідно всього 3 пластикових пляшки об’ємом 0,5 літра, а для пошиття стильних шортів — близько 30 таких же бутлів.

«Тканина» для пошиття (пластикове волокно) йому поставляють з Китаю. Таку сировину можна використовувати в якості самостійного матеріалу, а можна змішувати з іншими нитками, наприклад, бавовняною пряжею. Таким чином одяг виходить комфортною для шкарпетки і дуже міцною.

Виробництво, засноване Крісом Барбером, окупилося всього за кілька місяців, і тепер молодий підприємець планує розширити компанію і відкрити філії по всьому світу.

Поділіться своєю думкою