Гаражна меблі

Сучасні гаражі, по більшій частині, далекі від ідеалу і швидше нагадують складські приміщення з купою всіляких залізяк та іншого мотлоху. Купи інструментів, каністр, запасних частин звалені всюди і являють собою сумне видовище. Плюс, тьмяне освітлення не додає гармонії в інтер’єр.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вирішити проблему взявся американець Чед Хаас, який став самостійно конструювати і продавати спеціальну гаражну меблі. Розпочався бізнес-проект з того, що сам майбутній бізнесмен і за сумісництвом завзятий автолюбитель придбав в особисте користування новенький гаражний бокс. Вирішивши впорядкувати приміщення максимально зручно і функціонально, Хаас раптом виявив, що стильною, практичною і міцною гаражної меблів на ринку просто не знайти. «Перебравши» буквально всі відповідні торговельні точки, підприємливий чоловік вирішив, що задовольнити потреби самого себе і заодно левової частки автовласників він зможе своїми руками.

Сьогодні компанія під назвою Vault, що пропонує меблювання і аксесуари для гаража, має величезний успіх на бізнес-терені. Фірма виробляє і продає широкий асортимент суто гаражний товарів, здатних зробити із звичайного укриття для авто по-справжньому затишний і красивий автомобільний будиночок.

Можна не сумніватися, що створити «гараж мрії» бажають абсолютно всі вітчизняні автовласники, тому таке підприємство на території Росії буде мати не меншу популярність, ніж у США.

Share your thoughts