Галерея мистецтв

Інтерес до мистецтва, на щастя, поступово відроджується. Все більше людей робить відвідування театрів, художніх галерей одним з основних видів дозвілля. Саме тому відкриття власної галереї мистецтв може стати прибутковою ідеєю для успішного і, що важливо, красивого бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Під художню галерею знадобиться просторе приміщення площею 200-250 кв. м. В ідеалі, чим більше, тим краще. Адже на цій території потрібно буде розмістити не тільки виставкові зали, але й складські приміщення, а також підсобні кімнати і офіс. Естетична складова відіграє першорядну роль — дизайн галереї повинен бути продуманий до дрібниць, тому хороший ремонт із залученням грамотних фахівців не зашкодить. Обов’язковою умовою є наявність яскравого, всеосяжного освітлення. Жоден куточок такого закладу не повинен залишатися без світла. Крім цього, приділіть підвищену увагу безпеці — обов’язково подбайте про впровадження якісної охоронної системи.

Ідеальне місце для мистецької галереї — це центр міста. У багатьох населених пунктах є так звані «культурні» райони — для галереї вони дуже підходять. Звичайно, спальні райони відразу відкидаються — вони не принесуть багато клієнтів, а, отже, і прибутку теж.

До підбору персоналу поставтеся з особливою увагою. У галереї повинні працювати професіонали, які цікавляться різноманітними напрямками в мистецтві і розбираються в ньому. Від галериста, експозиціонера, консультантів багато в чому залежить репутація закладу. У цих працівників обов’язково має бути художня освіта. Бажаний досвід роботи.

У галереї можуть виставлятися не тільки традиційні живописні полотна, але фотографії, скульптурні композиції, інсталяції та багато іншого. Важливу роль відіграє популярність авторів робіт. Запрошуючи художників для організації виставок, керуйтеся не тільки власними уподобаннями, але і думкою експертів.

Для оснащення галереї, проведення масштабної рекламної кампанії і заробітної плати персоналу в перші кілька місяців роботи потрібно не менше 7000 доларів. Джерел прибутків у цій сфері діяльність може бути кілька. Основні з них — плата за вхід в галерею, а також внески початківців художників та інших діячів мистецтва, які хочуть зробити виставку власних робіт. У галереї можна влаштовувати різноманітні тематичні вечори, конкурси і т. д., участь в яких також передбачає деяку плату.

Share your thoughts