Гаджет, який показує напрямок велосипедистам

Нещодавно на суд світової громадськості, вірніше, тієї її частини, яка обожнює їзду на велосипеді, було представлене нове унікальний пристрій під назвою BeeLine. Цей гаджет допомагає оперативно зорієнтуватися в просторі і показує напрямок подальшого руху. Девайс не можна назвати повноцінним навігатором. Пристрій не будує маршрути їзди, а лише показує, де знаходиться кінцева зупинка, яку вказав користувач.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перед стартом велосипедної прогулянки власнику BeeLine необхідно повідомити свого «помічника», в яку точку йому потрібно потрапити. Після введення даних на моніторі девайса поваляется стрілка, спрямована в ціль. Також на екрані відображається лічильник, який повідомляє відстань до пункту призначення.

Розробники стверджують, що створювали своє «дітище» для тих, кому нецікаво рухатися по відомому початку шляху. Пристрій чудово підійде любителям велосипедів, віддають перевагу самостійно підбирати для себе маршрут, без настанов навігатора.

Щоб девайс запрацював, необхідно пов’язати його зі смартфоном за допомогою спеціального додатка. Варто BeeLine близько 130 доларів.

Share your thoughts