Гаджет від зморшок в області декольте

Косметична промисловість розвивається стрімкими темпами і розробляє все нові засоби для боротьби зі старінням і в’яненням шкіри. Але на практиці всі ці новомодні креми, лосьйони, скраби надають мінімальний ефект, якщо взагалі щось змінюють. Аналогічні висновки зробила для себе Катінка Чандлер — підприємець, яка випробувала на собі неефективність величезної кількості антивікової косметики. Зрозумівши, що подібна продукція — це марна трата грошей, жінка почала шукати шляхи виходу з положення, і її старання увінчалися успіхом — вона сконструювала унікальний гаджет, що запобігає появі зморшок в області декольте.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструкція винаходу під назвою Kush досить примітивна. Виглядає агрегат як звичайний пластиковий циліндр. Але девайс правильної анатомічної форми дійсно працює — доведено на практиці! Щоб запобігти старіння однією з найбільш чутливих зон, жінці просто потрібно помістити Kush в улоговинку на грудях, і можна вирушати в ліжко. Відомо, що більшість жінок на планеті спить на боці, саме тому в області декольте з роками з’являються зрадницькі складочки. Антивіковий гаджет, винайдений місіс Чандлер, запобігає ці процеси.

Сьогодні жінка-бізнесмен успішно реалізує свій винахід через інтернет-магазин за ціною 25 доларів за один примірник. Колірна гамма і розмірні параметри пристрою різні, і кожна представниця прекрасної статі має можливість підібрати підходящий для себе варіант.

Share your thoughts