Гаджет, що змінює настрій

Хочете завжди відчувати себе спокійним і врівноваженим? Або навпаки, бадьорим і енергійним? Тоді придбайте для себе новий девайс під назвою Doppel. Для чого він необхідний?

Зовні новинка виглядає як звичайні наручні годинники.

Ось тільки дізнатися з її допомогою неможливо, а поліпшити настрій — цілком. Пристрій фіксує частоту вашого пульсу, коли ви спокійні або перебуваєте в піднесеному настрої. Якщо вам хочеться, наприклад, спати, а попереду ще багато роботи, або ж у вас немає настрою, але потрібно залишатися спокійним — просто увімкніть Doppel гаджет «продиктує» вашому організму необхідний настрій, задавши певну частоту пульсу. Почувши сигнал «суфлера», організм дуже швидко перебудується.

З цією новинкою вам більше не доведеться пити море кави і енергетиків, докучати сусідам гучною музикою депресивного або підбадьорливого типу, шукати, кому поплакатися в жилетку і т. д.

Проведений гаджет у Великобританії, а тут, як відомо, дуже поважають особисті кордону, які вам більше не доведеться переступати. Варто «изменитель» настрої приблизно 70-110 доларів. Тепер ви будете диктувати своєму організму, що йому відчувати — не піддавайтеся втоми і депресії!

Поділіться своєю думкою