Гаджет, що дозволяє бачити усвідомлені сни: іноземні бинзес-ідеї, інноваційні ідеї

Новатори в області сучасних технологій розробили унікальну новинку — гаджет, що дозволяє дивитися усвідомлені сни. Виглядає пристрій як невеликий обідок, який поміщається на лобову частину голови перед сном. Цей апарат вбудовано безліч сенсорів, які проводять аналіз стану організму людини. Датчики, що вловлюють момент, коли настає фаза «швидкого сну», і певними звуковими сигналами гаджет вводить свого користувача в усвідомлене сновидіння.

Цікаво, що можна не тільки усвідомлено потрапити в свій власний сон, але і керувати подіями, що відбуваються в ньому. Людина буквально потрапляє в іншу реальність.

Цікавий агрегат не тільки дає можливість проникнути в таємниці снів, але і сприяє швидкому засипанню і комфортному пробудження.

Це досягається з допомогою світлових сигналів і музичних композицій. Пристрій iBand сама налаштовується на ритми мозку і тіла користувача, автоматично вибираючи оптимальний режим роботи.

В основі функціонування гаджета лежить відома в медичній галузі, система ЕЕГ. Але сучасні технології дозволили оснастити пристрій безліччю функцій, в тому числі функцією синхронізації зі смартфоном.

Поділіться своєю думкою