Гаджет, що допомагає зарядити Айфон від свічки: Інноваційні ідеї

Існує повір’я, що прикурювати від вогню свічки не можна — прикмета погана. Але зарядити від неї свій Айфон не забороняється. Нова бізнес-ідея, заснована на законах фізики, набирає обертів.

Гаджет, іменований Candle Charger, призначений для любителів туризму. Він дозволяє в польових умовах, без використання електрики, підзарядити Айфон, без якого навіть туристи сьогодні не можуть обійтися.

Технологія роботи девайса заснована на теплової енергії, яку може дати кип’ячена вода. Тобто свічка або будь-який інший невеликий джерело вогню потрібен лише для того, щоб цю воду нагріти до стану кипіння.

Функціонує девайс наступним чином. У невелику ємність — основний елемент технологічної новинки об’ємом 150 мл, наливається вода. У цій своєрідній каструльці є вбудовані дроти, що дозволяють заряджати мобільний пристрій. Але енергія потужністю 2,5 Вт буде утворюватися тільки в процесі кипіння води. До речі, цієї потужності достатньо, щоб зарядити відразу 2 Айфона.

Ось тільки про час, коли відбудеться вироблення необхідної енергії, виробник замовчує.

В інструкції лише говориться, що необхідно налити воду в ємність, поставити її над свічкою і чекати, поки вода закипить. При цьому розробник уточнює, що воду потрібно буде підливати кожні півгодини. І все. Скільки таких проміжків за 30 хвилин знадобиться, і скільки свічок буде витрачено, щоб чарівний девайс почав працювати, — невідомо.

Тим не менш, бізнес-ідея стає все більш популярною, адже коштує новинка ні багато — ні мало — цілих 95 доларів. Непогана прибуток від товару, який можна спорудити своїми руками з підручних матеріалів, маючи базові знання з фізики.

Поділіться своєю думкою