Гаджет для водопровідників

Кожному працівнику комунальних служб відмінно відомо, наскільки складно знайти місце пошкодження у водопровідній системі. Щоб знайти витік, доводиться, часом, розкопувати кілометри труб. За рішення цієї проблеми активно взялися вчені відомого британського університету і створили унікальний пристрій, що дозволяє оперативно визначити місця витоку в трубопроводі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Міські централізовані системи водопостачання вкрай недосконалі. Пошкодження, наявні у підземних трубах, призводять до величезних втрат запасів прісної води даремно. До 40% цінного ресурсу просто йде в грунт, а це для нашої планети — недозволена розкіш! Високотехнологічний аналізатор витоків здатний у декілька разів поліпшити екологічну ситуацію у всіх цивілізованих країнах.

Новий водопровідний гаджет розроблявся спеціально для роботи з трубами з пластика, так як звичайні ехолоти при контакті з цим матеріалом виявляються марними, але, як показала практика, він чудово справляється і з чавунними трубопроводами. Точність прогнозів» девайса — 20 см!

Сьогодні активно ведуться випробування приладу, який вже встиг довести свою унікальність і корисність на території Англії. Тепер у планах винахідників — вихід на світову арену.

Share your thoughts