Гаджет для вагітних

Вченими давно доведено, що дитина, перебуваючи ще в утробі матері, здатний чути різні звуки, реагувати на них і навіть запам’ятовувати. Європейські новатори придумали, яким чином можна використовувати це унікальне явище на благо суспільству. Вони винайшли приголомшливий гаджет для вагітних жінок, який дає можливість «спілкуватися» з малюком звуковим способом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прилад під назвою Baby MP-3 являє собою широкий пояс, який прикріплюється до живота майбутньої мами. В конструкції передбачені якісні динаміки, які вібрують від звуків, і ці звукові коливання відчуває дитина. Мелодії, які мама хоче запропонувати своєму малюкові, можна записати за допомогою вбудованого мікрофона. Це може бути все, що завгодно: колискові пісні, звуки природи або просто мамин голос.

Але це не єдина функція пояса. В задній її частині є масажер, який надає розслабляючу дію на поперекову зону спини, полегшуючи процес виношування немовляти.

Прилад Baby MP-3 з успіхом продається на території Америки і Європи. У Росії такий гаджет буде не менш затребуваний. Орієнтовна вартість винаходу становить 2500 рублів.

Share your thoughts