Гаджет для страждаючих верминофобией

Верминофобия — досить відомий психологічний недуг, який проявляється в тому, що людина постійно боїться заразитися вірусними або бактеріальними хворобами, бачачи небезпеку повсюдно. Відомо, що такою недугою страждали колись Микола Другий і Володимир Маяковський. І, за статистикою, число хворих верминофобией сьогодні тільки зростає. Полегшити життя страждальцям вирішили інженери компанії ForceMedia, що знаходиться в Японії. Вони створили унікальний пристрій під назвою «Influsaber».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні гаджет дуже схожий на невеликий футляр для зубної щітки або кулькову ручку. Але функціональність приладу не порівнянна з його прототипами. На корпусі «Influsaber» розташовується кнопочка, при натисканні якої кінчик пристрою починає виділяти ніжно-блакитний світло. Цей світ являє собою ультрафіолетові промені, які є справжнім порятунком для верминофобов.

«Influsaber» — це зручний стерилізатор. З його допомогою можна дуже оперативно прокварцевать будь-які предмети, які викликають побоювання, зокрема, дверні ручки, комп’ютерну клавіатуру, смартфон і т. д. Ультрафіолет вбиває небезпечні віруси та бактерії, тому власники гаджета можуть бути спокійні за своє здоров’я.

Функціонує прилад від невеликого акумулятора, розрахованого на 3 години безперервної роботи. Можна не сумніватися, що пристрій вартістю в 125 доларів припаде до душі не тільки верминофобам, але і простим обивателям нашої країни. Адже користь його, дійсно, дуже велика!

Share your thoughts