Гаджет для підключення до Wi-Fi без пароля

Домашня бездротова Інтернет-мережу, як правило, захищена паролем від несанкціонованого підключення. Але бувають ситуації, коли в будинок приїжджають гості — родичі або друзі, яким цілком допустимо скористатися хазяйським Wi-Fi. Компанія Ten One Design зуміла зробити процес підключення набагато простіше і швидше. Тепер не потрібно вводити гаджет назва мережі і пароль — достатньо скористатися унікальним пристроєм під назвою NFC.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новомодний і дуже корисний прилад являє собою так званий WiFi Porter. Він дозволяє обійтися без скачування спеціального додатка та інших зайвих дій. Досить піднести смартфон або планшет до дерев’яної позначки NFC і слідувати подальшим інструкціям. Процес налаштування одиничний, повторювати його при наступному підключенні до тієї ж мережі не доведеться.

Потрібно сказати, що аналогічні пристрої з’явилися досить давно, але NFC — це перший пристрій, яке може обійтися без наявності в гаджеті програми-компаньйона. WiFi Porter випускається у двох видах — стандартному (дерев’яній) за ціною 40 доларів і поліпшеному (з шкіряною обробкою) за ціною 60 доларів. За кордоном продажу вже активно йдуть. Можна не сумніватися, що в Росії подібний девайс буде користуватись не меншим попитом.

Share your thoughts