Гаджет для міцного дитячого сну

Маленькі діти дуже часто страждають порушеннями режиму сну. Для багатьох з них процес засинання перетворюється в довгий мука. Вчені довели, що діти набагато швидше і міцніше засинають, якщо навколишні звуки стихають поетапно. Це дослідження взяли на озброєння американські винахідники розробили унікальний прилад під назвою Tranquil Moments White Noise Sound Machine for Baby.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У гаджет вбудовано декілька звукових режимів. Звуки в приладі абсолютно різні, як знайомі дитині, так і нові. Основна особливість кожної з програм полягає в тому, що вони дуже плавно і рівномірно затихають протягом 20 хвилин, діючи на дитину убаюкивающе. Звукове снодійне розраховане на дітей до дворічного віку, але практика показала, що і більш старші дітки теж схильні його сприятливому заспокійливого впливу.

Дуже корисний прилад, який може стати справжнім порятунком для молодих батьків, в роздрібних магазинах нашої країни поки що не продається. Значить, саме час активізуватися починаючим бізнесменам і почати на ньому заробляти. Варто девайс близько 90 доларів. Ціна доступна, тому охочих обзавестися Tranquil Moments White Noise Sound Machine for Baby буде достатньо.

Share your thoughts