Гаджет для акуратного складання одягу

Щоб побудувати прибутковий бізнес і вийти на мільйонний прибуток в короткі терміни, зовсім не обов’язково працювати десятиліття, не покладаючи рук. Достатньо мати креативне мислення і згенерувати унікальну і корисну бізнес-ідею. Така ідея прийшла в голову молодої американської мамі Дебі Баркер, яка придумала простий і ексклюзивний гаджет-помічник, що дозволяє швидко і дуже акуратно складати одяг. Дівчина й сама не очікувала, що її проект зробить її мільйонером!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

А почалося все дуже банально. Дебі Баркер — мама двох доньок, які ніяк не бажали привчатися до порядку і стежити за своїми речами. Втомившись від неохайно розкиданих і вивалюється з шаф предметів гардероба, жінка вигадала унікальний спосіб вирішення проблеми і винайшла пристрій під назвою FlipFold.

Тестовий варіант виробу, що дозволяє в лічені секунди ідеально скласти будь-яку сорочку, майку, плаття, був виконаний буквально з підручних засобів. По суті, FlipFold — це компактна «розкладачка», що складається з трьох картонних частин, з’єднаних за допомогою мотузки.

Дочкам Дебі Баркер так сподобалося пристрій, що вони порадили матері оформити патент на винахід. Презентація гаджета на одній з торгових виставок буквально справила фурор.

Скористатися творінням простий американки побажали дуже багато, і сьогодні FlipFold знаходиться на озброєнні у таких авторитетних компаній-виробників одягу, як Nike, Bass Pro Shops, Sports Authority і т. д.

Share your thoughts