Футболка, що передає відчуття

Часто буваєте на спортивних змаганнях і матчах? Тоді нова футболка NL Fan Jersey — це те, що дозволить вам випробувати абсолютно нові відчуття. Якщо говорити більш точно, то новинка дозволить вам випробувати ті ж емоції, які відчувають гравці на полі. Тепер стежити за грою можна не тільки за допомогою зору і слуху, але і тактильних відчуттів.

Працює новинка допомогою бездротового зв’язку і спеціальних датчиків.

Сидячи на трибуні, вболівальник зможе відчути приплив адреналіну, радість, розпач, фізична напруга, виснаження і навіть біль. Загалом, все те, що відчуває і улюблений гравець.

Майки даного типу планується використовувати не тільки в якості цікавого сувеніра для спортивних фанатів, але і як нову спортивну форму в процесі підготовки і тренувань. Останнє дозволить визначити, чи витримує спортсмен передбачувані кардіологічні та фізичні навантаження, а також може він зберегти холодну голову під впливом емоцій і адреналіну.

Такий ось новий сучасний девайс. І ніякої тобі віртуальної реальності не потрібно. Тільки реальні відчуття. Хоча існує думка, що функціональні можливості новинки суттєво перебільшені.

Поділіться своєю думкою